полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

28 квітня 2016 року

У Бахмуті відсвяткували 100 днів до початку Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро

27 квітня в Бахмуті на базі спортивного комплексу «Металург» відбувся обласний спортивно-масовий захід з нагоди 100 днів до початку Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

28 квітня 2016 року

Про проходження у Донецькій області опалювального періоду 2015- 2016 років

На Донеччині в опалювальний період 2015-2016 років, незважаючи на проведення АТО, всі 42 теплопостачальні підприємства своєчасно підготували обладнання та теплові мережі.


28 квітня 2016 року

Зустріч з трудовими колективами Новоселівської Першої та Желаннівської ЗОШ

28 квітня 2016 року перший заступник голови Ясинуватської районної державної адміністрації Микола Коваленко провів зустріч з трудовими колективами Новоселівської Першої та Желаннівської ЗОШ. Питання оплати праці, реформування закладів освіти району, впровадження нових державних стандартів, нової Концепції профільного навчання, реформування системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, тощо стали актуальною темою діалогу.

28 квітня 2016 року

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

27.04.2016 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яку очолив в.о.голови райдержадміністрації Іванченко О.В. На комісії були розглянуті питання:

28 квітня 2016 року

Нехай спорт нас об‘єднає!

29 квітня Україна святкує День футболу. Саме у цей день вже далекого 1992 року футбольна збірна новоствореної держави України вперше вийшла на смарагдове поле стадіону у жовто-блакитній формі національних кольорів. Сьогодні футбол в Україні – більше ніж гра. Це філософія буття, притаманна кожній людині – хлопчику і дівчині, чоловіку і жінці. Адже гра не поділяється за статевими, релігійними, політичними, майновими ознаками. Вона - єдина для усіх!

28 квітня 2016 року

Інформаційний день

27 квітня в райдержадміністрації відбувся інформаційний день, на який були запрошені керівники структурних підрозділів, місцеві голови.

28 квітня 2016 року

Навчання місцевих голів

Голова райдержадміністрації Бохонов В.М. провів навчання, на яке були запрошені місцеві голови, спеціалісти з реєстрації місця проживання.