полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


28 травня 2017 року

День прикордонника відсвяткували в Мар’їнському районі

28 травня в Україні відзначають День прикордонника. З цієї нагоди, напередодні, в Мар’їнському районному Будинку культури привітали з професійним святом прикордонників, які нині несуть службу на території Мар’їнського району.

28 травня 2017 року

День прикордонника – свято «зелених беретів».

Щороку 28 травня своє професійне свято відзначають прикордонники. Цей День є символом вшанування славних традицій героїзму, мужності і самовідданості у службі багатьох поколінь охоронців кордонів нашої Батьківщини.

26 травня 2017 року

Мангушська міжрайонна філія ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» інформує

На виконання протокольного доручення оперативної наради при голові райдержадміністрації №22 від 22.05.2017р. Мангушська міжрайонна філія ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» інформує: що лабораторним центром проводяться щотижневі моніторингові дослідження проб морської води Азовського моря на мікробіологічні показники. Досліджено 8 проб морської води в 4-х стаціонарних точках (Мелекине, Ялта, Юр’ївка, Урзуф) та 1 проба морської води в с.Рибацьке. Згідно результатів дослідження проби морської води відповідають чинним нормативним показникам.

26 травня 2017 року

До уваги роботодавців та працівників!

Останнім часом українські роботодавці, переслідуючи різні цілі, частіше стали використовувати оформлення трудового найму за договором цивільно-правового характеру.

26 травня 2017 року

В школах Бахмутського району пройшло Свято останнього дзвоника

Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах Бахмутського району пройшло Свято останнього дзвоника. За традицією голова Артемівської райдержадміністрації, його заступники відвідали урочисті лінійки, що відбулися в школах району. Голова райдержадміністрації Володимир Бохонов був присутній на Святі останнього дзвоника в навчальних закладах міста Часів Яр, де привітав із закінченням навчального року учнів і педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 15 і № 17.

26 травня 2017 року

Пройшла комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати

25 травня 2017 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулася комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності під головуванням начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступника голови комісії Артема Жарікова.