полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

11 лютого 2016 року

Засідання районної комісії.

11 лютого 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дороганя В. І. проведено засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності.

11 лютого 2016 року

Мангуська ОДПІ інформує:

Мангуська ОДПІ інформує: електронний кабінет платника, форма декларації з ПДВ, декларування акцизного податку, надання електронного цифрового підпису, схема нелегального постачання товарів.

11 лютого 2016 року

Відкриття нового фельдшерсько-акушерського пункту

10 лютого 2016 року відбулося відкриття нового фельдшерсько-акушерського пункту в селі Калініно Волноваського району. Мешканці села вже давно мріяли про те, щоб у їхньому населеному пункті був пункт, до якого кожен міг би звернутися за медичною допомогою. Ще 4 місяці тому фельдшерсько-акушерський пункт знаходився у фактично в жахливому стані: обвалилася штукатурка, забилася каналізація, іржаві труби, старі й побиті вікна, відсутнє освітлення та опалення.

11 лютого 2016 року

Новели законодавства стосовно державної реєстрації шлюбу

Для державної реєстрації шлюбу жінкою та чоловіком особисто подається заява про державну реєстрацію шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану за їх вибором.

11 лютого 2016 року

ВОЛОДАРСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ………. ЮРИДИЧНА СТОРІНКА……

Систематизація законодавства - поняття, види, функції Систематизація законодавства - це діяльність по вдосконалюванню законодавства, приведенню всіх діючих нормативно-правових актів даної держави в єдину, цілісну, внутрішньо й зовні погоджену, несуперечливу систему. Види систематизації:

11 лютого 2016 року

Увага - "пряма лінія"!

12 лютого 2016 року, у п'ятницю, з 8 до 9 години на прямому телефонному зв'язку з населенням Слов'янського району за телефоном 3-56-61 буде спілкуватися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович ЛЕОНТЬЄВ.

11 лютого 2016 року

У Слов’янському районі відбулося засідання координаційного комітету

11 лютого голова райдержадміністрації Олег Власов провів засідання координаційного комітету з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту Слов’янського району.