полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

23 липня 2016 року

Відбулася комісія з питань розгляду звернень громадян

22 липня 2016 року під керівництвом голови Слов’янської райдержадміністрації Олега Власова відбулося засідання комісії з питань розгляду звернень громадян. На засіданні було розглянуто наступні питання, доповідь з яких підготувала головний спеціаліст відділу діловодства та контролю Тетяна Касяненко.

23 липня 2016 року

Робочий візит голови Донецької облдержадміністрації до Добропільського району

23 липня до Добропільського району приїздив голова Донецької обласної адміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Жебрівський Павло Іванович. За ініціативи голови Донецької обласної адміністрації Жебрівського Павла Івановича відбулася робоча нарада. В ході зустрічі були розглянуті питання щодо стану реалізації інфраструктурних проектів Добропільського району та виконання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

22 липня 2016 року

Управління соціального захисту населення Мар'їнської райдержадміністрації повідомляє

Експрес-інформація про проведену роботу управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

22 липня 2016 року

Засідання ініціативної групи з доукомплектування складу громадської ради при райдержадміністрації

В Артемівській райдержадміністрації відбулось засідання ініціативної групи з доукомплектування складу громадської ради при райдержадміністрації. Згідно з порядком денним члени ініціативної групи розглянули пакети документів щодо входження до складу громадської ради при райдержадміністрації, які надійшли від 11 представників інститутів громадянського суспільства Бахмутського району.

22 липня 2016 року

Сільські клубні заклади культури: сучасний етап, проблеми та перспективи

Продовжуючи роботу по перевірці підготовки закладів культури району до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років, стану роботи закладів за І півріччі 2016 року, визначення потреб закладів культури щодо надання практичної та методичної допомоги, комісією у складі начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Еліни Володимирівни Мелешко, відвідано Михайлівську бібліотеку-клуб, Криничанський сільський будинок дозвілля та сільську бібліотеку-філію, Самарську бібліотеку-філію.

22 липня 2016 року

Засідання комісій управління праці та соціального захисту населення

Комісія з питань призначення населенню житлових субсидій (розглянуто 18 справ) та призначення пільг за фактичним місцем проживання

22 липня 2016 року

Навчально-пізнавальний тренінг на тему: «Насильство в сім’ї»

21.07.2016 року провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з спеціалістами мобільної бригади проведено навчально-пізнавальний тренінг на тему: «Насильство в сім’ї» у дитячому оздоровчому центрі «Дружба» с. Нескучне.