полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


22 вересня 2017 року

Заходи до Дня партизанської слави

Щороку 22 вересня, згідно з указом Президента України від 30 жовтня 2001 року, в Україні відзначається День партизанської слави. Віддаючи шану учасникам руху опору у роки Другої світової війни працівниками районного будинку культури «Ювілейний» 22 вересня було організовано урочисте покладання квітів до пам’ятнику учасникам Костянтинівського підпілля, що знаходиться на Новоселівському цвинтарі міста Костянтинівка. А у конференційній залі «Клубу-музею історії Костянтинівського району», філія РБК «Ювілейний», відбулося засідання клубів за інтересами «Горлиця», «Пошук», присвячене цій даті.

22 вересня 2017 року

Відбулося пленарне засідання районної ради

В.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков взяв участь у пленарному засідання районної ради. В ході засідання було розглянуто питання щодо ходу виконання Програми економічного та соціального розвитку Костянтинівського району на 2017 рік» за перше півріччя поточного року, затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2017 року, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, затвердження районної Програми розвитку освіти «Освіта Костянтинівського району в європейському вимірі 2017-2020 роки», звіту про діяльність Районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області, земельні питання тощо.

22 вересня 2017 року

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дітей Костянтинівської райдержадміністрації провела заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман. В ході засідання було розглянуто питання щодо повернення батькам малолітньої дитини, яка була вилучена у серпні поточного року та акт обстеження житла, яке знаходиться у с-щі Довга Балка, що закріплене за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

22 вересня 2017 року

День миру

21 вересня - Міжнародний день миру! Костянтинівський район приєднався до Всеукраїнської акції «День миру in UA 2017». Адже для нас, українців, тема миру актуальна як ніколи. Працівники Районного будинку культури "Ювілейний" провели тематичний захід «Хай завжди буде мир!» для дітей села Миколаївка Костянтинівського району.

22 вересня 2017 року

Працівники Високопільської бібліотеки організували візит-вічливості до доньки керівника підпільного партизанського загону

22 вересня на державному рівні відзначається День партизанської слави. Високопільська сільська бібліотека разом з вчителями та учнями відвідали доньку керівника підпільного партизанського загону Павла Федосієвича Кушки - Бузнику Валентину Павлівну, яка зараз проживає у селі Високопілля.

22 вересня 2017 року

Відбулась координаційна рада з питань патріотичного виховання молоді

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Давимука провів координаційну раду з питань патріотичного виховання молоді. Під час засідання розглядалось питання щодо організації та проведення в районі заходів, присвячених Дню захисника України.