полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


29 квітня 2017 року

Відбулися змагання серед міст та районів Донецької області

28 квітня 2017 році у м. Слов'янськ, в залі Слов'янського хіміко-механічного технікуму було проведено зональні змагання серед депутатів міських та сільських рад Донецької області.

28 квітня 2017 року

Питання захисту прав дітей розглянуто на засіданні комісії

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови комісії Володимира Давимуки відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були заслухані питання щодо виконання батьківських обов'язків по відношенню до малолітніх дітей та питання доцільності (недоцільності) позбавлення матері батьківських прав по відношенню до малолітньої дитини.

28 квітня 2017 року

Щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Васильовича Черниці 28 квітня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада, в якій взяли участь начальники та спеціалісти відділів, секторів райдержадміністрації.

28 квітня 2017 року

Підведено підсумки роботи зі зверненнями громадян

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

28 квітня 2017 року

Пройшла колегія відділу освіти

Засідання колегії відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Виниченко.

28 квітня 2017 року

«Здорова молодь - нації надія…»

Саме під таким девізом відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У актовій залі центру, зібралися не лише його учасники, а й групи підтримки, глядацька аудиторія з учнів навчальних закладів району.

28 квітня 2017 року

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.