полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

E-mail: docdonoda@gmail.com

УВІЙТИ

09 жовтня 2015 року

При Донецькій ОДА буде працювати Центр допомоги учасникам АТО

Сьогодні відбулась презентація Центру допомоги учасникам АТО, який буде працювати при Донецькій облдержадміністрації. Про основні напрямки роботи центру розповів Віктор Андрусів, т. в. о. заступника голови облдержадміністрації. У заході також взяли участь волонтери Сергій Гаков та Анна Адам.

09 жовтня 2015 року

Служба зайнятості Донецької області на ринку соціальних послуг (січень-вересень 2015 року)

Протягом січня-вересня 2015 року послугами служби зайнятості Донецької області скористалися 59,3 тис. безробітних. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 21,4 тис.

09 жовтня 2015 року

У Краматорську стартували обласні змагання з пауерліфтингу та жиму лежачи, присвячені Дню захисника України

Чемпіонат, урочисте відкриття якого відбулося на базі «ФОК» Донбаської державної машинобудівної академії 8 жовтня, Краматорськ приймає вже вп’яте.

08 жовтня 2015 року

Допомогти переміщеним донеччанам – мета Декади зайнятості в Донецькій області

Цього тижня проведення Декади зайнятості співпало з щомісячним інформаційно-консультаційним заходом для внутрішньо переміщених осіб, запровадженим обласною службою зайнятості у березні 2015 року, а також інформаційним заходом для соціально вразливих категорій населення «Під одним дахом».


09 жовтня 2015 року

Проведено засідання «круглого столу» з представниками громади с.Широкино.

Засідання «круглого столу» відбулось в малій залі засідань Орджонікідзевської районної адміністрації м. Маріуполя.

09 жовтня 2015 року

Управління праці та соціального захисту населенняКостянтинівської РДА повідомляє

На виконання пункту 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13 лютого 2013 р. № 115 управлінням праці та соціального захисту населення Костянтинівської районної державної адміністрації у липні - вересні 2015 року проведена повідомна реєстрація колективного договору ПАТ «Керампром» (2015-2018 р.р.) за № 07-58-07 від 02.07.2015 року.

09 жовтня 2015 року

Відкритий урок «Захисник Вітчизни»

У Зорянській СШ пройшов відкритий урок «Захисник Вітчизни» для учнів 10-11 класів.

09 жовтня 2015 року

Про участь у семінарі на тему «Система електронних закупівель PROZORRO: міфи та реальність»

07 жовтня 2015 року у м. Краматорськ відбувся семінар-практикум на тему «Система електронних закупівель PROZORRO: міфи та реальність» У семінарі взяли участь співробітники Департаменту економіки облдержадміністрації та представники Донецької торгово-промислової палати, також були запрошені керівники діючих органів державної влади, організацій та бізнес-асоціацій Донецької області, приватні підприємці та представники бізнесу. Від Першотравневого району в роботі семінару прийняли участь перший заступник голови Першотравневої райдержадміністрації Дорогань В.І. та начальник відділу економіки райдержадміністрації Смолій В.І.

09 жовтня 2015 року

Про систему електронних держзакупівель ProZorro

Відділ економіки райдержадміністрації інформує, що згідно розпорядження Кабінету Міністрів від 20 травня 2015 р. N 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 16.09.2015 №475 «Про впровадження та експлуатацію системи електронних закупівель» в Донецькій області розпочалась реалізація пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної законами України «Про здійснення державних закупівель» та про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».

09 жовтня 2015 року

"Донбас – мій рідний край"

Протягом тижня в Іллічівській СШ пройшов конкурс юних фотоаматорів «Донбас – мій рідний край».

09 жовтня 2015 року

Військово-патріотична гра «Джура»

У Кіндратівській СШ пройшла військово-патріотична гра «Джура».