полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

E-mail: docdonoda@gmail.com

УВІЙТИ

28 липня 2015 року

Є перший мільйон

Аграрії Донеччини намолотили перший мільйон тонн зерна нового врожаю

28 липня 2015 року

До уваги мешканців Костянтинівки!

За ініціативи голови Донецької облдержадміністрації з 27 по 29 липня 2015 року в м. Костянтинівка працюватиме спільна громадська приймальня правоохоронних органів області.


29 липня 2015 року

Участь в обласній нараді

28 липня 2015 року в.о. голови райдержадміністрації Дорогань В.І. та начальник відділу економіки райдержадміністрації Смолій В.І. взяли участь у нараді на тему «Проекти регіонального розвитку в 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку», яка проходила в м. Краматорськ.

29 липня 2015 року

Здійснено робочу поїздку з питань соціально–економічного розвитку

28 липня 2015 року голова райдержадміністрації Красьоха В.І. спільно з головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бінат М.М. здійснили робочу поїздку в с-ще Розлив, с. Костянтинопіль, с. Улакли, с. Шевченко з питань соціально–економічного розвитку . Під час поїздки особлива увага приділялась створенню відповідного матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я.

29 липня 2015 року

Мангуська ОДПІ у рамках єдиної інформаційної політики повідомляє...

Мангуська ОДПІ у рамках єдиної інформаційної політики повідомляє про наступне: робота Системи електронного адміністрування ПДВ, застосування РРО, сервіси платникам, протидія податковим правопорушенням, ліцензування. Про порядок повернення на поточний банківський рахунок помилково та/або надміру перерахованих коштів на електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ

29 липня 2015 року

Життя у хресті. Хрещення Київської Русі

28 липня православна церква вшановує рівноапостольного князя Володимира. Це день пам'яті видатного державного і політичного діяча України Володимира Святославовича, який зумів об'єднати землі Київської Русі в єдину могутню державу.

28 липня 2015 року

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 липня 2015 року в приміщенні Курахівської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Мар’їнської райдержадміністрації.