полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

E-mail: docdonoda@gmail.com

УВІЙТИ

25 листопада 2015 року

Жінки-активістки Донецької області об'єдналися у громадську організацію «Союз жінок Донеччини»

Установча конференція громадської організації «Союз жінок Донеччини» відбулася у Маріуполі.

25 листопада 2015 року

Правильний вибір професії - шлях до реалізації здібностей і життєвих планів

Понад 1,4 тис. учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста Краматорськ отримали з початку року профорієнтаційні послуги служби зайнятості, діти приймали участь в 32 заходах з професійної орієнтації молоді: днях відкритих дверей центру зайнятості для молоді, професіографічних екскурсіях, ярмарках професій та ін.


25 листопада 2015 року

У Слов’янському районі відбувся виїзний прийом

25 листопада заступник голови райдержадміністрації Олександр Рєзніков провів виїзний прийом громадян с. Прелесне.

25 листопада 2015 року

ІНФОРМАЦІЯ про розвиток малого і середнього підприємництва у Волноваському районі за 9 місяців 2015 року

Напружена соціально-політична ситуація, і як її наслідки, торговельні, транспортні, фінансово-банківські і інші обмеження, пов’язані із проведенням та території області антитерористичної операції, суттєво стримували і негативно впливали на розвиток малого і середнього підприємництва у Волноваському району протягом 9 місяців 2015 року.

25 листопада 2015 року

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Мар’їнського відділку поліції

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Мар’їнського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області на листопад-грудень 2015 року

25 листопада 2015 року

В Урзуфській ЗОШ І-ІІІст. відбулося засідання постійно діючого семінару директорів загальноосвітніх навчальних закладів району

В Урзуфській ЗОШ І-ІІІст. відбулося засідання постійно діючого семінару директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. Тема семінару: «Імідж, як ресурс інноваційного розвитку навчального закладу».

25 листопада 2015 року

Зустріч голови Першотравневої райдержадміністрації

В Урзуфській ЗОШ І-ІІІст. відбулася зустріч голови Першотравневої райдержадміністрації, керівника військово- цивільної адміністрації Черниці Дмитра Васильовича , голови районної ради Топузова Володимира Георгійовича з директорами загальноосвітніх шкіл району

25 листопада 2015 року

Робоча нарада з питань формування районного бюджету на 2016 рік

Голова райдержадміністрації Красьоха В.І. провів робочу нараду з питань формування районного бюджету на 2016 рік. На нараді розглянуті розрахункові показники до проекту районного бюджету на 2016 рік. В обговоренні взяли участь: в.о. заступника голови райдержадміністрації Бакаєв Ю.О., голова районної ради Кирилов С.Д., заступник начальника - начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Хараман І.В., розпорядники коштів районного бюджету.

25 листопада 2015 року

Навчання Координаторів впровадження електронних закупівель

Відділ економіки райдержадміністрації інформує, що в рамках реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» та розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 16.09.2015 № 475 «Про впровадження та експлуатацію системи електронних закупівель» 24 листопада 2015 року в залі засідань Першотравневої районної ради на безоплатній основі проведено навчальний семінар практикум по впровадженню системи електронних державних закупівель PROZORRO.