полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
КІХТЕНКО
ОЛЕКСАНДР ТИМОФІЙОВИЧ
УВІЙТИ

22 грудня 2014 року

Донецький скелелаз – серед переможців національної спортивної премії «Спортивне сузір’я – 2014»

У Києві відбулась урочиста церемонія нагородження найкращих спортивних діячів «Спортивне сузір’я України».

20 грудня 2014 року

Губернатор привітав дитячу телестудію з ювілеєм

Сьогодні народна студія телебачення та преси "Рожевий слон" Добропільського міського центру дитячої та юнацької творчості відзначає 20-річчя.

20 грудня 2014 року

Губернатор відзначив кращих міліціонерів Донеччини

З нагоди Дня міліції Олександр Кіхтенко підписав відповідне розпорядження.

20 грудня 2014 року

20 грудня - День міліції

Олександр Кіхтенко привітав правоохоронців Донеччини з професійним святом.

19 грудня 2014 року

Ініціатива губернатора з наведення порядку у вантажообігу з «ДНР» отримала продовження

Сьогодні в Краматорську провели розширену нараду за участю представників фіскальної служби, Збройних Сил та правоохоронних органів.


22 грудня 2014 року

Літературно-музична година «Святий Миколай, до нас завітай» до Дня Святого Миколая

19 грудня 2014 року в Урзуфському дитячому садочку «Ягодка» разом з Ялтинською селищною бібліотекою для дітей провели літературно-музичну годину «Святий Миколай, до нас завітай» до Дня Святого Миколая. Бібліотекар І.П.Збандут розповіла дітям про те, що з усіх зимових свят найбільш «дитячим» в Україні вважається день Святого Миколая. В народі до Святого Миколая ставилися з особливою повагою, оскільки вважалося, що він другий після Бога заступник на землі. Зимовий Миколай вважається покровителем дітей, а також усіх бідних і знедолених. Завітавши на свято, кожна дитина проявила свої творчі здібності. Діти залюбки розповідали вірші, співали пісні та отримали велике задоволення від різноманітних ігор, розгадування загадок, кросворду та виготовлення новорічних прикрас. А солодкою

22 грудня 2014 року

Вікторина «Святий Миколай, до нас завітай», присвячена Дню Святого Миколая

19 грудня 2014 року в Приазовській ЗОШ разом з Приазовською сільською бібліотекою пройшла вікторина «Святий Миколай, до нас завітай» для учнів початкових класів. Бібліотекар Приазовської сільської бібліотеки Н.О.Волошина провела вікторину з історії виникнення свята. Юні читачі із задоволенням взяли участь у вікторині. За результатами відповідей присутні школярі отримали солодкі призи. Продовженням вікторини став конкурс загадок, прислів’їв та казок.

22 грудня 2014 року

Свято «А хто - хто Миколая любить», присвячений Дню Святого Миколая

19 грудня 2014 року в Дем’янівській ЗОШ разом з Дем’янівською сільською бібліотекою було проведено свято «А хто-хто Миколая любить» для учнів початкових класів, присвячене Дню Святого Миколая. Бібліотекар Л.В.Литвин розповіла дітям, що Миколай мандрує світом, немає на нашій землі жодної християнської хати, де не було б образа святого Миколая, немає душі, котра б не горнулася до цього святителя, не зверталася до нього зі своїми потребами, бо кожен знає, що він колись, за свого життя, був добродієм і помічником для християн, отож і сьогодні він може подати нам руку допомоги в нашій біді. А діти люблять його майже як казкового персонажа, котрий, однак, цілком реально приносить їм однієї чарівної зимової ночі подарунки. Свято пройшло весело, цікаво. Діти отримали солодкі подарунки в

22 грудня 2014 року

Благодійний захід –районний фестиваль «Богат талантами наш край», присвячений Дню Святого Миколая

19 грудня 2014 року у Першотравневому районному Будинку культури відбувся Благодійний захід - районний фестиваль «Богат талантами наш край», присвячений Дню Святого Миколая з метою підтримки дітей – інвалідів, дітей, які потребують допомоги.

22 грудня 2014 року

Заходи до Дня Святого Миколая.

В цьому році свято Святого Миколая було дійсно чудотворним для Златоустівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. Свято пройшло у трьох напрямках: