полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

E-mail: docdonoda@gmail.com

УВІЙТИ

01 вересня 2015 року

У закладах освіти Донецької області пролунали перші дзвоники

Сьогодні, 01 вересня 2015 року, в 28 містах та районах області, що знаходяться під контролем української влади, гостинно відчинили двері загальноосвітні навчальні заклади, в яких традиційно пролунав Перший дзвоник.

01 вересня 2015 року

Павло Жебрівський привітав учнів Великоновосілківської гімназії з Днем знань

В рамках робочого візиту голова Донецької облдержадміністрації відвідав Великоновосілківський район та взяв участь у святкових заходах на честь Дня знань, які пройшли у Великоновосілківської гімназії.

01 вересня 2015 року

Новий навчальний рік у Артемівську розпочало Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки

1 вересня свої двері для учнів відкрило Донецьке вище училище олімпійського резерву імені Сергія Бубки, яке сьогодні розміщується на базі спортивно-оздоровчого табору «Вогник» в Артемівську.

31 серпня 2015 року

Павло Жебрівський зустрівся з представниками USAID

Відбулась зустріч представників Агентства США з міжнародного розвитку з головою Донецької облдержадміністрації Павлом Жебрівським.


01 вересня 2015 року

Інтерв’ю місцевим засобам масової інформації

Голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МАРИНИЧ дав інтерв’ю місцевим засобам масової інформації.

01 вересня 2015 року

«День Знання святкуємо з бібліотекою»

1 вересня 2015 року бібліотечними працівниками Мар’їнської районної центральної і дитячої бібліотек була проведена театралізована літературна акварель «День Знання святкуємо з бібліотекою».

01 вересня 2015 року

День знань

Голова райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир МАРИНИЧ взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня знань в Олександро-Калинівській ЗОШ.

01 вересня 2015 року

Робота мобільного офісу

Відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації до Кіндратівської сільської ради.

01 вересня 2015 року

Великоновосілківське відділення Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує

1. При зміні податкової адреси реєструємо нову книгу обліку доходів і витрат. 2. Водокористувачі збагатили казну більш ніж на 78 тис.грн. 3. Пенсії інвалідів війни та учасників бойових дій звільнені від оподаткування. 4. Зміни в порядку складання та реєстрації податкових накладних. 5. Щодо надання Повідомлення про прийняття працівника на роботу за допомогою програмного забезпечення. 6. ДФС запроваджує новий електронний сервіс. 7. З початку року ЦОПами Мар’їнської ОДПІ надано майже 2 тисячі адміністративних послуг. 8. До уваги!

01 вересня 2015 року

Фестиваль святкує ювілей

28 серпня 2015 року відбувся п’ятий ювілейний районний фестиваль дитячої творчості «Добропільські дзвіночки». Традиційно протягом п’яти років для проведення фестивалю гостинно відчиняє свої двері Ганнівський сільський будинок культури.

01 вересня 2015 року

Проходження перевірки,передбаченої Законом України “Про очищення влади”

Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації, керуючись Порядком проведення перевірки достовірності відомостей про застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 16.10.2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», інформує про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»: