полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

09 лютого 2016 року

Виїзний прийом громадян

Голова райдержадміністрації В.М. Бохонов провів в Верхньокам’янській сільській раді виїзний прийом громадян.

09 лютого 2016 року

Вшанування учасників бойових дій

Напередодні вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова райдержадміністрації В.М.Бохонов відвідав матір загиблого воїна–інтернаціоналіста Кісиленко Катерину Павлівну, яка проживає в місті Сіверськ.

09 лютого 2016 року

Робоча нарада

Голова райдержадміністрації Красьоха В.І. провів робочу нараду за участю керівника апарату райдержадміністрації, заступника начальника – начальника Великоновосілківського відділення Мар’їнської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області, начальника Відділу Держгеокадастру у Великоновосілківському районі, начальника економіки і торгівлі райдержадміністрації, завідувача сектору з надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

09 лютого 2016 року

Проведено спільну нараду з центром надання адміністративних послуг в Першотравневому районі.

9 лютого 2016 року Центром надання адміністративних послуг в Першотравневому районі та відділом Держгеокадастру в Першотравневому районі проведено спільну нараду з керівниками землевпорядних організацій, які здійснюють діяльність на території району.

09 лютого 2016 року

У Слов’янському районі відбулося засідання експертної комісії

9 лютого проведено чергове засідання експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації.

09 лютого 2016 року

МАНДРИ ЧАРІВНОГО СУНДУЧКА

Районною бібліотекою для дітей розпочато проект «Мандри чарівного сундучка» (з досвіду закордонних колег Німецького громадського фонду «Дойчланд лист вор», під патронатом Дориса Шредера-Копфома).

09 лютого 2016 року

Проведення виїзного прийому

16.02.2016 о 09.30 в Верхньоторецькій селищній раді відбудеться виїзний прийом громадян начальником Ясинуватського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Котовою Ю.В. з метою надання роз’яснень щодо змін в пенсійному законодавстві.