полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

E-mail: docdonoda@gmail.com

УВІЙТИ

03 серпня 2015 року

Легкоатлети Донеччини здобули на чемпіонаті України 10 нагород

З 30 липня по 1 серпня в Кіровограді пройшов чемпіонат України з легкої атлетики, який був відбірковим на світову першість.

02 серпня 2015 року

Президент відзначив десантників високими державними нагородами

З нагоди професійного свята військовослужбовців Високомобільних десантних військ України Президент Петро Порошенко підписав Указ про нагородження державними нагородами десантників.


03 серпня 2015 року

Керівництво Мар'їнського району проінспектувало навчальні заклади на лінії зіткнення

Сьогодні, 03 серпня 2015 року, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна ЗБИЦЬКА спільно з начальником відділу освіти Людмилою Зайцевою проінспектували загальноосвітні навчальні заклади населених пунктів Мар’їнського району, що знаходяться вздовж лінії зіткнення, а саме м.Мар’їнка, м.Красногорівка та с.Степне.

03 серпня 2015 року

"День спеціаліста"

В управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації з головними зоотехніками сільгосппідприємств району відбувся "День спеціаліста".

03 серпня 2015 року

В Мар'їнському районі підходить до завершення жнивна кампанія 2015 року

Сьогодні голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної-військово-цивільної адміністрації Володимир МОРОЗ, заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв відвідали з робочим візитом СТОВ ім..Тараса Шевченка (керівник Олександр Сигіда). Зокрема очільник району побував на полях господарства, де перевірив хід проведення жнив у даному господарстві.

03 серпня 2015 року

Адмінгодина

3 серпня в малому залі райдержадміністрації пройшла рабоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Завгороднього з порядком денним...

03 серпня 2015 року

Оперативна нарада з представниками військових та силових структур

3 липня в райдержадміністрації відбулася оперативна нарада з представниками військових та силових структур, яку провів голова райдержадміністрації Олег Кравчук.