полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
КІХТЕНКО
ОЛЕКСАНДР ТИМОФІЙОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

УВІЙТИ

05 травня 2015 року

Ветерани-важкоатлети Донеччини – серед кращих в Україні

У Києві пройшли фінальні змагання з важкої атлетики за програмою VI Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

05 травня 2015 року

Виконання місцевих бюджетів Донецької області очікується на рівні 104 %

Про це повідомляє департамент фінансів облдержадміністрації.

05 травня 2015 року

У Красноармійську змагалися ветерани спорту з настільного тенісу

1-2 травня в Красноармійську відбувся ХVI Міжнародний турнір з настільного тенісу серед ветеранів на призи профспілкового комітету ШУ «Покровське», присвячений 70-річчю Дня Перемоги та 140-річчю Красноармійська.

05 травня 2015 року

«Золото» та «срібло» вибороли дзюдоїсти Донеччини на турнірі «Гран-Прі» в Загребі

Минулими вихідними в Загребі (Хорватія) пройшов міжнародний турнір з дзюдо серії «Гран-Прі».

01 травня 2015 року

1 травня - День міжнародної солідарності трудящих

Донецька облдержадміністрація вітає жителів регіону з Першотравнем.


06 травня 2015 року

Концерт військового оркестру 3- го окремого полку спеціального призначення м. Кіровоград

3 травня 2015 року на площі біля Першотравневого районного Будинку культури, відбувся концерт військового оркестру 3 - го окремого полку спеціального призначення під керівництвом капітана збройних сил України Сергія Францішкевича місто Кіровоград. Лунали твори воєнних років, ліричні та попурі на теми сучасних естрадних пісень. На концерті були присутні військові Збройних Сил України та мешканці смт. Мангуш. Глядачі бурхливими оплесками зустрічали гостей з Кіровоградщини та підспівували з виступаючими знайомі пісні. Велику подяку за чарівний виступ було виражено учасникам концерту від усіх присутніх. З великим задоволенням та масою найкращих вражень і позитивних емоцій усі присутні покинули площу.

06 травня 2015 року

Мар'їнський РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго" повідомляє

Оперативна інформація про виконання Мар'їнськими РЕМ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» ремонтно-відновлювальних та експлуатаційних робіт в мережах електропостачання Мар'їнського району станом на 05 травня 2015 року:

06 травня 2015 року

Итоги месячника “Спорт для всіх – спільна турбота”

На территории района завершился месячник по благоустройству спортивных площадок. Все собственники спортивных сооружений приняли активно участие по наведению порядка. Всего было отремонтировано 45 спортивных площадок: 6 площадок по месту жительства, 6 площадок в местах массового отдыха населения.

06 травня 2015 року

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні.

05 травня 2015 року в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні.

05 травня 2015 року

Розширена апаратна нарада

Сьогодні, 05 2015 року, під керівництвом голови райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира МОРОЗА за участю заступників голови райдержадміністрації пройшла розширена апаратна нарада, на якій були присутні начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також представники міських рад району.