полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
КІХТЕНКО
ОЛЕКСАНДР ТИМОФІЙОВИЧ
Написати листа

Телефон: (06264) 8-54-91

УВІЙТИ

26 травня 2015 року

О.Кіхтенко перевірів стан будівництва фортифікаційних споруд у горлівському напрямку

Сьогодні голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко побував на позиціях у секторі «С».

25 травня 2015 року

Волонтери прибули на автомобілі пересувний стоматології для надання медичних послуг на передовій

Сьогодні голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко зустрівся з представниками медичної гуманітарної місії «Святе серце», які прибули до Краматорська.

22 травня 2015 року

Реформи з децентралізації влади на території Донецької області краще проводити після закінчення воєнних дій, - заступник голови Донецької ОДА Михайло Сливка

Донецьку облдержадміністрацію відвідала делегація Національних зборів Французької республіки.


26 травня 2015 року

Фінансування пенсій та грошової допомоги за травень 2015 року

Пенсійні виплати за травень 2015 року профінансовані в повному обсязі в межах виплатного періоду з 4 по 25 число. Загальна сума коштів, спрямована на їх виплату, склала 40,6 млн. грн., кількість отримувачів пенсій та грошової допомоги в районі становить 23621 осіб, з них отримують пенсію через пошту 11492 особи, через банківські установи – 12129. Також протягом травня сформовані та профінансовані додаткові відомості для виплати пенсій 316 громадян переселенців.

26 травня 2015 року

Губернатор області відвідав з робочим візитом м. Курахове Мар'їнського району

Сьогодні, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Тимофійович Кіхтенко з робочим візитом відвідав м. Курахове Мар’їнського району, а саме завітав на Курахівську ТЕС ТОВ «ДТЕК Східенерго», де сьогодні відбулося включення після реконструкції енергоблоку №9 в єдину енергомережу України.

26 травня 2015 року

СБУ інформує!

24 травня 2015 року співробітниками СБУ, спільно з прикордонною службою було перекрито канал постачання друкованої продукції антиукраїнської спрямованості. Так, на КП в с. Березове, Волноваського району під час огляду автомобіля виявлено газети суспільно – політичного руху «Новороссия», які містять публікації антиукраїнського змісту. Вказану друковану продукцію вилучено, особам, які причетні до протиправної діяльності відмовлено у перетині лінії розмежування.

26 травня 2015 року

Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для переселенців Волноваського району

В рамках проведення благодійної акції «Щастя - це мир» для переселенців, які проживають у Волноваському районі, 23 травня проведено районний ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. Акція організована благодійною організацією «Я – Волноваха», за участю УВКБ ООН в Україні, представників ОБСЄ. З привітанням та побажанням плідної роботи до учасників, звернулись народний депутат Лубінець Д.В., голова райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Лубінець В.Д., директор районного центру зайнятості Крута К.І., приватний підприємець Ахунзянов О.В.

26 травня 2015 року

Нагородження кращих учнів загальноосвітніх шкіл району

26 травня 2015 року відбулася зустріч голови Першотравневої райдержадміністрації Черниці Д.В. та заступника голови Першотравневої районної ради Олефір С.В. з випускниками шкіл - відмінниками навчання, переможцями та учасниками обласних та районних творчих конкурсів, учнівських олімпіад, вчителями, батьками та директорами шкіл.