полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


28 лютого 2017 року

Інформація про надходження та використання коштів бюджету Мангушського району з 20.02.2017 року по 24.02.2017 року

За період з 20.02.2017 по 24.02.2017 року до загального фонду надійшло власних та закріплених доходів – 798,6 тис.грн., інших додаткових дотацій – 130,4 тис.грн., інших субвенцій – 140,5 тис.грн., трансфертів з державного бюджету – 703,6 тис.грн., з них

27 лютого 2017 року

У Міньківському НВК відкрито виставку дитячої творчості «Символи України руками дітей»

З метою виховання у дітей та молоді шанобливого ставлення до державних символів України в Міньківському НВК відкрилась виставка творчих учнівських робіт «Символи України руками дітей».

27 лютого 2017 року

Перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І. провів виїзну робочу нараду з питаннь виробництва альтернативних видів палива в Мангушському районі

З метою реалізації державної політики у сферах ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів та альтернативних видів палива 27 лютого 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І. провів виїзну робочу нараду з питаннь виробництва альтернативних видів палива в Мангушському районі. У нараді прийняли участь начальник відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Цапі Г.Д., представники районної газети «Сельская новь» та підприємства на якому налагоджено виробництво паливних пелет.

27 лютого 2017 року

Оперативна нарада в райдержадміністрації

27 лютого голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Д.В. провів оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Олефір С.В., редактор районної газети Нілаєва Н.В.

27 лютого 2017 року

Щодо епідемічної ситуації по захворюваності грипом та ГРВІ в Мангушському районі

На виконання протокольного доручення №8 Мангушська міжрайонна філія ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» інформує: що нами забезпечено проведення моніторингу щодо рівня захворюваності дітей та температурного режиму у загальноосвітніх та дитячих навчальних закладах району, інформація повідомлена на оперативній нараді при голові райдержадміністрації, а саме:

27 лютого 2017 року

Масляниця у Костянтинівському районі

Свято Масляної завітало в Україну здавна ісягає корінням у глибину сторіч і символізує проводи зими та зустріч із весною.Після прийняття християнства православна церква включила його до свого календаря. У цей період традиційно смажили млинці, засмачуючи їх маслом, налисники, які начиняли сиром, готували сирники і сирні баби. На Масницю прагнули наїстися на запас – на цілих довгих сім тижнів весняного Великого посту. Не завжди це вдавалося, і тоді лише жартували: «Масляниця-баламутка Обіцяла сиру й масла та не хутко», або: «Масниця надурила: Маслом-сиром поманила, А вареників не варила».

27 лютого 2017 року

Особистий прийом

Особистий прийом та «Пряму лінію» провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег ІСАКОВ.