полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
КІХТЕНКО
ОЛЕКСАНДР ТИМОФІЙОВИЧ
УВІЙТИ

21 жовтня 2014 року

Жителі звільненого Булавинського отримали гуманітарну допомогу

Облдержадміністрація направила до звільненого селища під Єнакієвом продукти першої необхідності.

04 квітня 2014 року

За допомогою у переселенні з Криму до Донецької області звернулося 33 людини

Для громадян, які бажають переїхати з Автономної Республіки Крим та м.Севастополя в інші регіони країни необхідно розробити механізм надання компенсації, яка дозволить їм отримати належні житлові умови на новому місці. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Сергій ТАРУТА в ході сьогоднішнього урядового селектору з питань вирішення соціально-побутових проблем громадян, які переселяються з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України, який провів Прем'єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК.

04 квітня 2014 року

Кращий автослюсар регіону навчається в Донецьку

Вчора в шахтарській столиці підбили підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Слюсар з ремонту автомобілів». У ньому взяли участь учні III курсів з 17 професійно - технічних навчальних закладів регіону.

04 квітня 2014 року

Українцям допоможуть знайти родичів

Національне Товариство Червоного Хреста спільно з Міжнародним Товариством Червоного Півмісяця сприяє жителям нашої країни шукати родичів з метою возз'єднання сімей.

04 квітня 2014 року

Кубок Європи - 2014 з багатоборства в Донецьку все ж відбудеться

Шахтарська столиця зберегла за собою право провести ці міжнародні змагання. Відповідне рішення прийняли вчора в Європейській асоціації легкої атлетики.


24 березня 2014 року, 17:59

Інформація до відома власників відходів, що мають у своєму складі філії та інші відокремлені підрозділи, які не мають статусу юридичної особи

З метою підвищення ефективності роботи адміністрації щодо видачі документів у сфері поводження з відходами та спрощення підготовки документів власникам відходів що мають у своєму складі філії та інші відокремлені підрозділи, які не мають статусу юридичної особи, пропонуємо заяви про одержання дозволу на розміщення відходів подавати підрозділами з підтвердженням повноважень наданих їм законодавством та уставними документами для здійснення цих дій.

24 березня 2014 року, 16:18

Інформація для відома керівників підприємств щодо одержання лімітів на утворення та розміщення відходів на наступний рік

Донецька обласна держадміністрація визначила перелік власників відходів, яким необхідно одержати ліміти на утворення та розміщення відходів на наступний рік.

06 березня 2014 року, 16:37

«Україна – єдина»

Донецька обласна державна телерадіокомпанія започаткувала громадсько-інформаційну програму «Україна – єдина».