полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Председатель Донецкой ОГА
ЖЕБРИВСКИЙ
ПАВЕЛ ИВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

ВОЙТИ

19 сентября 2016 года

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 сентября 2016 года

В Святогорске завершился фестиваль детских и молодежных средств массовой информации «Жми на RECord»

Традиционный фестиваль детских и молодежных средств массовой информации «Жми на RECord» снова собрал вокруг себя юных журналистов и корреспондентов со всей Украины.

19 сентября 2016 года

Паралимпийцы Донетчины «серебром» и «бронзой» подвели итог выступлений на Играх в Рио

16-17 сентября 2016 года в Рио-де-Жанейро (Бразилия) в рамках XV летних Паралимпийских игр состоялись финалы по ряду видов спорта и нозологий.


29 сентября 2016 года

Нарада з питання відновлення газопостачання в Мар'їнці та Красногорівці

Сьогодні, 29 вересня 2016 року, під керівництвом голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза пройшла нарада з питання відновлення мережі газопостачання міст Мар’їнка та Красногорівка.

29 сентября 2016 года

Методичні рекомендації щодо взаємодії територіальних органів Міністерства юстиції України з центрами надання адміністративних послуг, центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги при про

I. Загальні положення 1.1. Методичні рекомендації щодо взаємодії територіальних органів Міністерства юстиції України з центрами надання адміністративних послуг, центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги при проведенні державної реєстрації громадських об‘єднань (далі – Рекомендації) розроблені на підставі Закону України «Про громадські об’єднання», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 року № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», Наказу Міністерства юстиції України від 09.02.2016 року № 359/5 «Про затвердження Порядку

29 сентября 2016 года

Відбулося засідання Слов'янської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

29 вересня 2016 року під керівництвом голови Слов’янської райдержадміністрації Олега Власова відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

29 сентября 2016 года

Заходи до Міжнародного Дня громадян похилого віку

У 2016 році виповнюється 25-років з дня встановлення 1 жовтня Міжнародного Дня громадян похилого віку. Ця дата співпадає з Днем ветерана, який відзначається в Україні з 2004 року.

29 сентября 2016 года

Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку

Право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2015 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб та понесли витрати:

29 сентября 2016 года

Ваш дохід перевищив 1 мільйон? Необхідно реєструвати касовий апарат

Мангуська ОДПІ нагадує фізичним особам – платникам єдиного податку другої і третьої груп про те, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень, застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим.

29 сентября 2016 года

Єдинники І та ІІ груп мають право на податкову

Слід зазначити, що законодавством не передбачено звільнення підприємців на час відпустки від сплати єдиного соціального внеску. Отож, сплата ЄСВ за «відпускний» період проводиться у звичайному режимі.