полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Председатель Донецкой ОГА
ЖЕБРИВСКИЙ
ПАВЕЛ ИВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

ВОЙТИ

19 сентября 2016 года

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 сентября 2016 года

В Святогорске завершился фестиваль детских и молодежных средств массовой информации «Жми на RECord»

Традиционный фестиваль детских и молодежных средств массовой информации «Жми на RECord» снова собрал вокруг себя юных журналистов и корреспондентов со всей Украины.

19 сентября 2016 года

Паралимпийцы Донетчины «серебром» и «бронзой» подвели итог выступлений на Играх в Рио

16-17 сентября 2016 года в Рио-де-Жанейро (Бразилия) в рамках XV летних Паралимпийских игр состоялись финалы по ряду видов спорта и нозологий.


22 сентября 2017 года

Заходи до Дня партизанської слави

Щороку 22 вересня, згідно з указом Президента України від 30 жовтня 2001 року, в Україні відзначається День партизанської слави. Віддаючи шану учасникам руху опору у роки Другої світової війни працівниками районного будинку культури «Ювілейний» 22 вересня було організовано урочисте покладання квітів до пам’ятнику учасникам Костянтинівського підпілля, що знаходиться на Новоселівському цвинтарі міста Костянтинівка. А у конференційній залі «Клубу-музею історії Костянтинівського району», філія РБК «Ювілейний», відбулося засідання клубів за інтересами «Горлиця», «Пошук», присвячене цій даті.

22 сентября 2017 года

Відбулося пленарне засідання районної ради

В.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков взяв участь у пленарному засідання районної ради. В ході засідання було розглянуто питання щодо ходу виконання Програми економічного та соціального розвитку Костянтинівського району на 2017 рік» за перше півріччя поточного року, затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2017 року, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, затвердження районної Програми розвитку освіти «Освіта Костянтинівського району в європейському вимірі 2017-2020 роки», звіту про діяльність Районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області, земельні питання тощо.

22 сентября 2017 года

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дітей Костянтинівської райдержадміністрації провела заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман. В ході засідання було розглянуто питання щодо повернення батькам малолітньої дитини, яка була вилучена у серпні поточного року та акт обстеження житла, яке знаходиться у с-щі Довга Балка, що закріплене за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

22 сентября 2017 года

День миру

21 вересня - Міжнародний день миру! Костянтинівський район приєднався до Всеукраїнської акції «День миру in UA 2017». Адже для нас, українців, тема миру актуальна як ніколи. Працівники Районного будинку культури "Ювілейний" провели тематичний захід «Хай завжди буде мир!» для дітей села Миколаївка Костянтинівського району.

22 сентября 2017 года

Працівники Високопільської бібліотеки організували візит-вічливості до доньки керівника підпільного партизанського загону

22 вересня на державному рівні відзначається День партизанської слави. Високопільська сільська бібліотека разом з вчителями та учнями відвідали доньку керівника підпільного партизанського загону Павла Федосієвича Кушки - Бузнику Валентину Павлівну, яка зараз проживає у селі Високопілля.

22 сентября 2017 года

Відбулась координаційна рада з питань патріотичного виховання молоді

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Давимука провів координаційну раду з питань патріотичного виховання молоді. Під час засідання розглядалось питання щодо організації та проведення в районі заходів, присвячених Дню захисника України.