полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Поточна діяльністьРегіональні програми розвитку
УВІЙТИ

Регіональні програми розвитку


Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2015-2016 роки

Регіональна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2015-2016 роки розроблена департаментом економіки облдержадміністрації за участю структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчих органів міських рад, райдержадміністрацій, громадських об’єднань та спілок підприємців

Стратегія розвитку Донецької області на період до 2020 року

Стратегію області розроблено відповідно до Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року

Комплексна програма «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2013-2017 роки»

Мета програми - зміцнення здоров’я дитячого населення Донецької області, забезпечення доступності та якості оздоровлення та відпочинку, розвиток дитячих оздоровчих закладів.

Регіональна комплексна програма «Молодь і сім'я Донеччини. 2013-2017 роки»

У програмі закладено підтримку талановитої молоді, всебічний розвиток сім’ї, забезпечення гендерної рівності в суспільстві.

Стратегія соціально-економічного розвитку Донецької області до 2015 року

В основу Стратегії покладено Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку Донецької області на період до 2020 року “Донбас у ХХІ столітті. Уроки реформ. Стратегія розвитку»

Програма науково-технічного розвитку Донецької області на період до 2020 року

Мета Програми науково-технічного розвитку Донецької області на період до 2020 року - досягнення стабілізації і сталого розвитку економіки та соціальної сфери регіону і держави в цілому

Програма енергоефективності Донецької області на 2010-2015

У Програмі енергоефективності Донецької області на 2010-2015 передбачені енергозберігаючі заходу та технології, будівництво та реконструкція котельних агрегатів та інш.

Регіональна стратегія розвитку малого та середнього бізнесу до 2016 року

В умовах подолання наслідків економічної кризи малий та середній бізнес стає одним з основних секторів, що сприяють інноваційної реструктуризації та диверсифікації економіки регіону.

Реформування та розвиток водопровідно-каналізаційного господарства

Програма реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Донецької області на 2010-2014 роки і період до 2020 року