полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
УВІЙТИ

Профілактичний захід “Урок”

13 вересня 2017 року

З метою надання дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах допомоги в підготовці до нового навчального року, виявлення дітей, які 1 вересня 2017 року не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей у Великоновосілківському районі з 21 серпня по 20 жовтня 2017 року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”.

Станом на 11.09.2017 року працівниками служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації спільно з працівниками управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявлено 2 учнів, що не приступили до занять у школі, на батьків складено адміністративний протокол за ст.184 КУпАП та 2 учнів, які не відвідують заняття у Великоновосілківському професійному ліцеї.

Службою у справах дітей райдержадміністрації ведеться робота щодо повернення дітей до навчання.


Шановні батьки! Зверніть увагу на відвідування вашими дітьми навчальних закладів. Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За довідками звертайтесь до служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації за адресою: смт Велика Новосілка, вул. Шкільна, буд. 42 або за тел. 2-13-99.

 

 

В.о. начальника служби у справах дітей

райдержадміністрації                                                     В.В.Балабан                                            

 

Великоновосілківський район