полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційПрезентація послуг професійного навчання у Ма...
УВІЙТИ

Презентація послуг професійного навчання у Мангушському районному центрі зайнятості

11 серпня 2017 року

10 серпня 2017 року вМангушському районному центрі зайнятості було проведено чергову презентацію послуг професійного навчання, у якій взяли участь 20 безробітних осіб. Захід проводився з метою інформування безробітних осіб про можливість підвищити кваліфікацію, перекваліфікуватися, чи отримати професію тим, хто потребує вжиття активних заходів для успішного працевлаштування. Учасників заходу ознайомили з описами професій, актуальних на ринку праці та вимогами до них, а також, умовами навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яке проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають вимогам роботодавців.

Найбільше учасників зацікавили такі професії, як: «водій автотранспортних засобів (категорії С)», «перукар-модельєр», «оператор комп’ютерного набору», «манікюрник» та «адміністратор».

Учасники презентації послуг професійного навчання були задоволені представленою інформацією, активно задавали питання, цікавились місцем проведення навчання, тривалістю курсів, обговорювали умови направлення на професійне навчання центром зайнятості. Наприкінці заходу безробітних було ознайомлено з актуальними вакансіями центру зайнятості, бажаючі мали можливість зателефонувати роботодавцям та записатися на співбесіду.

В результаті заходу - 2 особи були направлені на підвищення кваліфікації за професіями «діловод» та «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»з перспективою подальшого працевлаштування. Також, 2 особи виявили бажання пройти навчання за професіями «водій автотранспортних засобів та «водолаз».


Мангушський район