полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційСприяємо підприємницькій ініціативі безробітн...
УВІЙТИ

Сприяємо підприємницькій ініціативі безробітних

11 серпня 2017 року

10 серпня  2017 року  в  Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання  експертної комісії по наданню одноразової допомоги для організації безробітними  власної справи.

В роботі комісії взяли участь відповідальні особи районного центру зайнятості, райдержадміністрації, Управління  соціального захисту населення та Мангуської  об’єднаної державної податкової інспекції.

 На засіданні комісії було розглянуто бізнес-проект  безробітної Світлани Лагунової   за напрямком: «Вирощування ягід, горіхів та інших фруктів».  Для реалізації цього проекту центром зайнятості безробітній буде надаватись  одноразова допомога

Рішення про організацію власної справи прийшло до  безробітної  не одразу. Ознайомившись з послугами, які надаються службою зайнятості, з інформацією в Консалтинговому просторі,  відвідавши інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес» та «Від бізнес-ідеї - до власної справи», отримавши індивідуальні послуги профконсультанта та пройшовши навчання за направленням центру зайнятості на курсах  підвищення кваліфікації  Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», вона і вирішила заснувати власну справу. За відгуками членів комісії  цього закладу, в бізнес-проекті безробітної  розроблена маркетингова стратегія та цінова політика, цей   бізнес-проект  перспективний в  нашому  районі, оскільки  цілорічне вирощування за (голландською технологією) екологічно чистої суниці потрібно і малечі , і дорослому населенню нашого регіону. 

З досвіду своєї роботи ми знаємо, що  підприємець-початківець, як і багато інших, створить нові робочі місця і, таким чином, буде сприяти  додатковому поповненню бюджету  району. Дізнавшись від фахівців центру зайнятості про  переваги участі суб’єктів малого та середнього підприємництва в конкурсному відборі до проекту  «Український донецький  куркуль»,  Світлана Лагунова вже зробила  таку заявку.

 

ТєрьошкінаН.С

0675449410

Мангушський район