полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційОлександрівський районний центр зайнятості ін...
УВІЙТИ

Олександрівський районний центр зайнятості інформує!

20 березня 2017 року

Служба зайнятості постійно рухається вперед. Використовуючи наявні ресурси та внутрішні резерви, створені та запроваджені нові форми роботи із застосуванням он-лайн технологій, які позитивно зарекомендували себе серед клієнтів служби зайнятості.

Для ефективного розширення можливостей служби зайнятості використовуються  сучасні форми роботи, такі як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ, розповсюдження інформації за допомогою інтернет-ресурсів (веб-портал Донецького обласного центру зайнятості, офіційну сторінку в соціальній мережі Facebook, канал відеохостінгу Youtube), використання скайп-технології на всіх напрямках співробітництва з учасниками ринку праці та інше.

Відео-резюме дозволяє роботодавцю отримати первинне враження про претендента та прийняти рішення про призначення з ним особистої зустрічі. В центрах зайнятості зацікавленим особам пропонується допомога в запису відео-резюме.

Також, сучасним та зручним інструментом співпраці роботодавця з претендентом на вакансію є онлайн-співбесіда, яка сприяє економії часу та оперативній організації зустрічі. Кандидат не несе витрат на проїзд, а роботодавець може швидше провести перший етап відбору, тим самим прискорити наймання потрібного для компанії співробітника.

Основна перевага дистанційної форми навчання - її зручність. Адже, людина може самостійно обирати час і місце для занять і мати постійний зв’язок з педагогом.

Суттєво важливим є й те, що дистанційна освіта вирішує проблему навчання та підвищення кваліфікації тих безробітних, які проживають в районі і для кого приїзд до обласного центру є проблемним.

Крім того, дистанційне навчання – це справжній порятунок для людей з обмеженими можливостями. Для них – це реальна можливість отримати фах, навчаючись у зручному для себе місці і за підходящою методикою.

 


 

Олександрівський район