полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
УВІЙТИ

Проведення апаратної наради

20 березня 2017 року

«20 березня 2017 року в малій залі засідань Волноваської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада під керівництвом заступник голови райдержадміністрації Весьолкіної Аліси Олексіївни, за участю керівника апарату райдержадміністрації Вервейко Тетяни Анатоліївни, радник голови райдержадміністрації Кирноса Миколи Івановича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників закладів, підприємств, установ Волноваського району та представника районної газети «Наше слово».

В ході засідання була заслухана інформація голови райдержадміністрації про соціально-політичну ситуацію в районі. Також:

  1. Про надходження коштів до бюджету району.
  2. Про роботу підприємств житлово-комунального господарства району.
  3. Про хід опалювального періоду в навчальних закладах району.
  4. Про роботу навчальних закладів району.
  5. Про роботу закладів охорони здоров’я району.
  6. Про хід опалювального періоду 2016-2017 років.
  7. Про надходження коштів до Пенсійного фонду України та виплату пенсій.
  8. Про призначення субсидій та виплату державної допомоги.
  9. Про виконавську дисципліну щодо додержання термінів та якості надання інформації на контрольну кореспонденцію та звернення громадян та про план роботи райдержадміністрації на тиждень.

Обговорені питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі, розглянуті інші важливі питання з життєдіяльності району. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували про стан виконання завдань, наданих на минулій апаратній нараді. По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.».

Волноваський район