полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційВ Олександрівському районі обговорили питання...
УВІЙТИ

В Олександрівському районі обговорили питання оптимізації навчальних закладів

19 червня 2017 року

До складу робочої групи з питань оптимізації мережі навчальних закладів району увійшли селищний, сільські голови, директори загальноосвітніх навчальних закладів, депутати районної ради, працівники відділу освіти.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації, голова робочої групи Наталя Доценко презентувала проект плану оптимізації навчальних закладів району з урахуванням охоплення дітей віком від 3 до 6 років дошкільною освітою. До відома присутніх було доведено цифрові показники витрат по кожній школі району з 2014 рік по 2017 рік включно (за 5 міс.)  по різним критеріям.

«У 2017 році  Дмитро-Дар’євська ЗОШ І-ІІ ст. буде реорганізована в Дмитро- Дар’євський НВК І-ІІст., з відкриттям 1 групи, завдяки  фінансуванню організації ЮНІСЕФ та фінансовій підтримці Олександрівської селищної ради, у 2018 році планується створити опорну школу в Олександрівці з філіями:  Дмитро-Дар’євський НВК І-ІІст, Золотопрудська ЗОШ І-ІІст., Новостепанівський НВК І-ІІст., планується  реорганізація шкіл в НВК Високопільської, Некременської та Староварварівської.  У зв’язку зі створенням НВК у цих навчальних закладах  буде  необхідність введення додаткових штатних одиниць. Якщо в школах не буде індивідуального навчання це дасть змогу  зменшити витрати на 1 378 000 грн на рік», - зазначила керівник відділу освіти райдержадміністрації.

В результаті обговорень робоча група вирішила, що у зв’язку з проведенням реформи, яка передбачає створення в районі 2 об’єднаних  територіальних громад, оптимізацію мережі навчальних закладів району розпланувати  на 2 роки. 

 


Олександрівський район