полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційСЕМІНАР-ТРЕНІНГ «Організації громадського сус...
УВІЙТИ

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «Організації громадського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг»

19 червня 2017 року

Представники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району взяли участь в семінарі-тренінгу на тему «Організації громадського суспільства, як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг», який проходив 9-10 червня в м. Сєвєродонецьк.

Семінар відбувся в рамках проекту «Вдосконалення доступу для організацій громадянського суспільства в Україні до надання соціальних послуг», який реалізується у партнерстві із Київською міською державною адміністрацією та офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Участь у семінарі-тренінгу взяли представники Департаментів соціального захисту населення, управління соціального захисту населення, територіальні центри соціального обслуговування та надання соціальних послуг, організації громадянського суспільства Донецької та Луганської областей.

В рамках заходу було представлено огляд міжнародного та національного законодавства та практик щодо надання організаціями громадянського суспільства соціальних послуг за кошти державного фінансування. Головною практичною частиною заходу був тренінг з організації соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів:

- Досвід діяльності громадських організацій щодо міжнародного законодавства та практик щодо надання соціальних послуг ОГС (організації громадського суспільства) державного фінансування (Білорусь, Австрія та Португалії);

- Права людини та надання соціальних послуг;

- Джерела та механізми державного фінансування надання соціальних послуг для організацій громадського суспільства.

Зазначений семінар-тренінг проведений для організації роботи соціального обслуговування державними та недержавними організаціями в умовах створення об’єднаних територіальних громадах.


Великоновосілківський район