полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційМикола Мачульський: «Потрібно задіяти здорови...
УВІЙТИ

Микола Мачульський: «Потрібно задіяти здоровий глузд та національну свідомість»

17 лютого 2017 року

За словами голови Олександрівської райдержадміністрації Миколи Мачульського, блокування руху залізничного транспорту на лінії розмежування з окупованими територіями призведе до додаткових стресових ситуацій серед населення. З метою попередження та уникнення серйозних для українців та Держави економічних та соціальних наслідків потрібно задіяти весь здоровий глузд та національну свідомість ініціаторам подібної блокади.

Глузд - мається на увазі, треба розуміти, що якщо є напружена ситуація в Державі, Держава безумовно потрібна на це відреагувати. І якщо необхідно, поставити поряд з  поліцією та військовими громадських діячів, треба контролювати, треба відповідати за цей контроль. Треба розробити механізм контролю та відповідальності.

Також треба пам’ятати куди-б ми не ділись  необхідно розуміти, що ми взаємопов’язані, і саме це означає, що треба знаходити взаємопорозуміння. І  можливо оця торгівля, яку хтось сприймає, хтось наживається, а хтось не розуміє стане першим кроком до повернення здорового глузду.

Отже ми маємо в першу чергу думати про українські родини  та в умовах військової агресії діяти саме в інтересах мирного населення та України перешкоджаючи будь – які негативні дії та наслідки. 

Олександрівський район