полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністрацій1 червня світ відзначає Міжнародний день захи...
УВІЙТИ

1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей

01 червня 2017 року

       Щороку в перший день літа  відзначається  Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях – наше продовження, здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
     У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Любі діти! Ви –майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином своєї Батьківщини.

      Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

       А усім тим, хто щоденно віддає свої сили та натхнення дітям –  працівникам соціальної сфери, медицини та освіти – міцного здоров’я, наснаги та благополуччя. Нехай радість дитячих очей буде найкращою винагородою за вашу сумлінну працю, а їхній веселий сміх завжди радує та наповнює ваше життя змістом та надає сил і впевненості в досягненні нових задумів.

      Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня  зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.


З повагою,
начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

Головня Ірина Анатоліївна

 

 

Мангушський район