полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
УВІЙТИ

Психологічна допомога сім’ям.

19 травня 2017 року

Більшість людей вважають, що до психологів звертаються тільки нездорові або вкрай не впевнені в собі люди, які ніяк не можуть зважитися зробити правильний вибір у складній ситуації.

         Складна зовнішня проблема не рідко є пусковим механізмом для виникнення психологічної проблеми. Особливо не легко впоратися з труднощами, які виникли раптово: стихійне лихо, війна, вимушене переселення, стреси і психологічні травми, отримані в таких складних обставинах, лягають важким тягарем не тільки на дорослих, а й на дітей. Діти ще важче, ніж дорослі члени сім'ї переживають стреси і горе, адже у дітей немає ні життєвого досвіду, ні навичок, як впоратися з труднощами. Багато дітей із сімей вимушених переселенців страждають від посттравматичного стресового розладу.

         З метою отримання всебічної допомоги сім’ям, яких торкнулись події пов’язані зі збройним конфліктом, фахівець Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з практичним психологом Всеукраїнської громадської організації «РОЗРАДА» з м. Київ 16 травня провели індивідуальні консультації у смт.Новотроїцьке.

         Сподіваємось, що отримана психологічна допомога полегшить всім  членам сім'ї звикнути до нових умов життя, вирішити поточні проблеми і змиритися з обставинами, які на даний момент змінити не можливо.


Волноваський район