полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
УВІЙТИ

Живи, Кобзарю у пам’яті людській

21 квітня 2017 року

У селі Сергіївка Покровського району Донецької області закінчився другий етап конкурсу «Монумент в селі очима дітей», який пройшов під гаслом «Живи, Кобзарю у пам’яті людській…». Він як і перший етап, був організований відділом освіти райдержадміністрації, спільно з Покровською районною організацією Партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Дітям запропонували обрати слова які зіграють заключну роль у  встановленні пам’ятника Т.Г. Шевченко, в селі Сергіївка на місці колишнього пам'ятника Леніну.

Конкурс тривав з 1 по 14 квітня 2017 року. Учасниками стали усі бажаючі учні Сергіївського навчально-виховного комплексу.

Всі діти поставилися до завдання дуже сумлінно, і кожен з них показав не тільки своє знання в літературі, а й патріотичне виховання, свою доброту та любов до рідного села.

У даному конкурсі приймали участь усі класи. Всього було подано 28 варіантів різноманітних цитат. У центрі уваги юних талантів опинилися не тільки слова класика Т.Г. Шевченко, а й висловлювання інших українських літературних діячів, про великого Кобзаря.

Члени журі відзначили високу літературну виразність, різноплановість і оригінальність цитат.


Переможцем другого етапу цього конкурсу став учень 7 класу Переясловський Руслан зі словами автора, який є лауреатом міжнародної премії Тараса Шевченко, сучасний український поет Микола Палієнко, а саме:

Ти нам залишив прагнення високі,

Шляхи священні, по яких іти.

Твого сумління й мужності уроки

Ми бережем і будем берегти.

Ця цитата буде вигравірувана на табличці яка буде встановлена на монументі Т.Г. Шевченко в с.Сергіївка Покровського району.


Покровський район