полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовини райдержадміністраційДень відкритих дверей у роботодавця
УВІЙТИ

День відкритих дверей у роботодавця

21 квітня 2017 року

Вже стало традицією організація Днів відкритих дверей на виробництві для безробітних з метою ознайомлення з підприємствами Олександрівського району, умовами праці, можливостями подальшого працевлаштування та побудови тісної взаємодії з роботодавцями. Так, безробітні разом з фахівцями центру зайнятості відвідали роботодавця Людмилу Василину, яка є власницею магазину непродовольчих товарів «Едельвейс» в смт. Олександрівка. У заході взяли участь 10 безробітних.

Фахівці центру зайнятості поінформували присутніх про стан ринку праці, актуальні вакансії, ознайомили з паспортами навчальних закладів та центрів профтехосвіти державної служби зайнятості, у яких можна здобути професії, перспективою працевлаштування безробітних на нові робочі місця та отримання компенсації в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування неконкурентоспроможних осіб.

Людмила Василина розповіла про умови праці, рівень заробітної плати, вимоги до претендентів на роботу,  ознайомила щодо можливості стажування на робочому місці, соціальні гарантії.

Фахівці центру зайнятості мають надію, що День відкритих дверей на виробництві принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами, і громадянам, які шукають роботу.


                                       За інформацією Олександрівського РЦЗ


Олександрівський район