полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовиниЗа матеріалами фіскальної служби Донеччини по...
УВІЙТИ

За матеріалами фіскальної служби Донеччини порушено кримінальних проваджень на суму майже 546 млн. гривень

19 вересня 2016 року

За результатами дослідження діяльності суб'єктів господарювання Донецької області управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом,  за січень – серпень 2016 року підготовлено та направлено до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України (ККУ) 59 матеріалів, за результатами розгляду яких правоохоронними органами обліковано в ЄРДР (Єдиному реєстрі досудових розслідувань) 21 кримінальне провадження на суму 545,7 млн. грн., у т.ч  за ст. 209 ККУ «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом» - 1 на суму 0,9 млн. гривень.

З 59 підготовлених управлінням матеріалів 34 складено стосовно порушень у сфері державних закупівель, з них 9 матеріалів було приєднано до кримінальних проваджень, обліковано в ЄРДР 9 кримінальних проваджень на суму збитків 52,8 млн. гривень.

З метою недопущення використання бюджетних коштів поза правовим полем фіскальною службою Донеччини  продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб,   які здійснюють   фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

За інформацією Головного управління ДФС у Донецькій області