полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовиниРезультати виступів спортсменів Донецької обл...
УВІЙТИ

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

19 вересня 2016 року

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

У складі національної збірної команди України виступали 14 спортсменів Донецької області – представники 6-ти видів спорту.

За підсумками Ігор наші паралімпійці здобули 12 нагород. Велосипедист Єгор Дементьєв отримав два «золота» (індивідуальна гонка-переслідування на треку, гонка з роздільним стартом на шосе - C5). Серед плавців володарями медалей стали: Дмитро Ванзенко – «бронза» (200 м комплексне плавання - SM10), Дмитро Залевський – «золото» (100 м на спині - S11), Олександр Комаров – «золото» (естафета 4x100 м вільним стилем) і «бронза» (100 м вільним стилем - S6), Олександр Мащенко – «бронза» (100 м батерфляй - S11), Ярослав Семененко – «бронза» (100 м на спині - S6), Віктор Смирнов – «срібло» (200 м комплексне плавання - SM11), Ірина Соцька – дві «бронзи» (100 м на спині та 50 м на спині - S2), Данило Чуфаров – «бронза» (200 м комплексне плавання - SM13).

До вашої уваги пропонується детальна інформація щодо результатів виступів на Паралімпійських іграх 2016 року всіх спортсменів Донеччини.

Результати виступів спортсменів Донецької області
у складі національної збірної команди України
на ХV літніх Паралімпійських іграх у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Дата народження

Спортивний розряд

Нозологія

Область

Результати виступів

Веслування академічне – 1 спортсмен

1

1

Коюда Ярослав Миколайович

26.12.1987

МСУ

УОРА

Донецька-Дніпропетровська

Двійка змішана - TAMix2x – V місце

Велосипедний спорт – 1 спортсмен

2

1

Дементьєв Єгор Вікторович

12.03.1987

ЗМСУ

УОРА

Донецька

Чоловіки C4-5 1км – 10 місце

Чоловіки C5 Гонка-переслідування – 1 місце

Чоловіки гонка з роздільним стартом C5 – 1 місце

Легка атлетика – 1 спортсмен

3

1

Корунчак Юлія Сергіївна

09.08.1991

МСУМК

Вади зору

Донецька

Стрибки у довжину – 7 місце

Пауерліфтинг – 1 спортсмен

4

1

Крюков Антон Сергійович

25.07.1988

МСУМК

УОРА

Донецька

97 кг – 5 місце

Волейбол сидячи – 1 спортсмен

5

1

Харламов Олексій Володимирович

05.06.1978

МСУ

УОРА

Донецька- Дніпропетровська

Чоловіки – 5 місце

Плавання – 9 спортсменів

6

1

Ванзенко Дмитро Володимирович

10.07.1996

МСУМК

УОРА

Донецька- Дніпропетровська

100 м брас - SB9 – 6 місце

200 м комплексне плавання - SM10 – 3 місце

100 м вільним стилем - S10 – 6 місце

400 м вільним стилем - S10 – 6 місце

7

2

Залевський Дмитро Олегович

24.06.1993

ЗМСУ

Вади зору

Донецька

100 м на спині - S11 – 1 місце

400 м вільним стилем - S11 – 4 місце

8

3

Козлова Ніна Борисівна

18.11.1997

МСУ

УОРА

Донецька

100 м брас - SB6 – 9 місце

9

4

Комаров Олександр Валерійович

10.06.1988

МСУМК

УОРА

Донецька

100 м на спині - S6 – 5 місце

4x100 м естафета вільним стилем – 1 місце

100 м вільним стилем - S6 – 3 місце

10

5

Мащенко Олександр Сергійович

15.11.1985

ЗМСУ

Вади зору

Донецька

100 м на спині - S11 – 8 місце

50 м вільним стилем - S11 – 4 місце

100 м брас - SB11 – 4 місце

100 м батерфляй - S11 – 3 місце

200 м комплексне плавання - SM11 – 7 місце

11

6

Семененко Ярослав Сергійович

04.06.1987

МСУМК

УОРА

Донецька

50 м батерфляй - S6 – 9 місце

100 м на спині - S6 – 3 місце

50 м вільним стилем - S6 – 14 місце

200 м комплексне плавання - SM6 – 6 місце

12

7

Смирнов Віктор Сергійович

02.08.1986

ЗМСУ

Вади зору

Донецька

100 м на спині - S11 – 6 місце

400 м вільним стилем - S11 – 5 місце

100 м брас - SB11 – 5 місце

200 м комплексне плавання - SM11 – 2 місце

13

8

Соцька Ірина Сергіївна

04.09.1979

ЗМСУ

УОРА

Донецька

100 м на спині - S2 – 3 місце

50 м на спині - S2 – 3 місце

14

9

Чуфаров Данило Володимирович

15.07.1989

ЗМСУ

Вади зору

Донецька

100 м батерфляй - S13 – 10 місце

200 м комплексне плавання - SM13 – 3 місце

400 м вільним стилем - S13 – 4 місце

 

За інформацією управління з питань фізичної культури та спорту ОДА