полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовиниБазовий тренінг «Молодіжний працівник» пройшо...
УВІЙТИ

Базовий тренінг «Молодіжний працівник» пройшов у Святогірську

19 вересня 2016 року

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник». Перший у цьому році базовий тренінг програми пройшов у Святогірську Донецької області 15-18 вересня 2016 року.

У тренінгу взяли участь молодіжні працівники з Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Хмельницької, Київської областей та м.Київ.

Захід проводився з метою підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі, вивчення кращих практик реалізації молодіжної політики, а також її реалізації на локальному та регіональному рівнях, налагодження ефективного діалогу між держструктурами та громадянським суспільством.

Під час тренінгу учасники взяли участь у навчальних модулях «Мобілізація громади навколо молодіжних питань», «Сутність молодіжної політики, зміст та організація роботи з молоддю», «Механізми міжсекторного партнерства в молодіжній сфері», «Проектний менеджмент» та «Персональна компетенція молодіжного працівника».

Під час тренінгу учасники  обмінялися досвідом та знайшли партнерів для подальшої реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

За інформацією управління у справах сім'ї та молоді ОДА