полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовиниУВАГА! РІШЕННЯ ЩОДО ПОДАЛЬШОЇ РОБОТИ КПВВ «ЗА...
УВІЙТИ

УВАГА! РІШЕННЯ ЩОДО ПОДАЛЬШОЇ РОБОТИ КПВВ «ЗАЙЦЕВЕ»

01 лютого 2016 року

Сьогодні відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського з керівником штабу АТО. Після консультацій прийнято спільне рішення про тимчасове закриття контрольного пункту в’їзду-виїзду «Зайцеве» з середи, 3 лютого 2016 року.

Як пояснив очільник області, протягом останніх днів російські терористичні війська обстрілюють даний КПВВ із заборонених мінськими угодами видів зброї, в тому числі 82 мм та 120 мм мінометів. Так, 29 січня було обстріляно пункт пропуску в районі Майорська, внаслідок чого поранення отримали військовослужбовці, а техніка посічена осколками.

У зв’язку з реальною загрозою для життя і здоров’я мирних мешканців, з метою недопущення повторення ситуації з розстрілом пасажирського автобуса торік у Волновасі вирішено тимчасово призупинити роботу КПВВ «Зайцеве». Діяльність пункту пропуску буде відновлена лише після стабілізації ситуації та повного припинення вогню, в зону ураження якого потрапляють люди, які вимушені перетинати лінію розмежування.

Питання роботи всіх КПВВ області залишається на особливому контролі Донецької ОДА спільно зі штабом АТО.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації