полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Донецька ОДАПрес-службаНовиниГолова Донецької ОДА дав місяць міським голов...
УВІЙТИ

Голова Донецької ОДА дав місяць міським головам на виконання закону про декомунізацію

26 листопада 2015 року

Голова Донецької ОДА  Павло Жебрівський попередив міських голів області, що власноруч перейменує вулиці, сквери та площі, якщо очільники не зроблять цього згідно з законом про декомунізацію. Про це він заявив сьогодні під час засідання колегії облдержадміністрації.

«21 листопада закінчився термін, відведений місцевим радам для декомунізації. Більше тягнути нема куди. Даю вам місяць, до 21 грудня, на виконання цього закону. Після цього я особисто перейменую вулиці, сквери і площі, якщо цього не зробите ви», - наголосив Павло Жебрівський.

Голова ОДА підкреслив, що «назви катів українського народу не мають висіти на вулицях славної української Донеччини». 

Він також привітав новобраних міських голів і депутатів Донеччини, побажавши їм не втрачати відчуття відповідальності перед виборцями.

«Ви представляєте різні політичні партії, але за вами стоять люди, в яких дуже багато проблем. Соціологічне дослідження Фонду «Демократичних ініціатив» показує, що багато мешканців, які підтримували російський вектор розвитку України на території Донецької області, сьогодні цей напрямок уже не вважають пріоритетним. Але вони і не знають, куди їм рухатися. Я сподіваюся, що незалежно від політичного забарвлення ми спільно наведемо лад. Фінансовий ресурс знайдемо, але від того, чи вистачить у нас підготовки, освіти, бажання, залежить, якою постане Донеччина в найближчий час. Вірю, що вона буде європейською по суті, а не по формі», - зазначив Павло Жебрівський.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації