полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg

КОСТЯНТИНІВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ

85102, Донецька область, м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156
E-mail:
Тел.: (06272) 2-33-05
Факс: (06272) 2-13-66


Голова РДА

УВІЙТИ

21 липня 2017 року

Нарада з правоохоронними органами

Робочу нараду з керівниками правоохоронних органів провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков. В ході наради було розглянуто питання про взаємодію органів виконавчої влади з правоохоронними органами та військовими формуваннями у забезпеченні стабільності, законності та попередження проявам екстремізму на території району.

21 липня 2017 року

Відбір приоритетних напрямків

Робочу нараду по доопрацюванню пріоритетних напрямків відновлення соціально-економічної та інженерно-транспортної інфраструктури території області у 2017-2020 роках та створенню інтерактивної карти вищезазначених проектів провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

21 липня 2017 року

Увага конкурс!

Про державну підтримку фермерським господарствам Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 110 (із змінами), Українським державним фондом підтримки фермерських господарств оголошено про умови проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою „Надання кредитів фермерським господарствам”.

20 липня 2017 року

Робота мобільного офісу

Відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації до с-ща Зоря.

20 липня 2017 року

Засідання комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості з квартирної плати та плати за житлово-комунальні послуги

Засідання комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості з квартирної плати та плати за житлово-комунальні послуги провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

20 липня 2017 року

Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

20 липня 2017 року

Увага! Конкурс!

Костянтинівська райдержадміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста - юрисконсульта юридичного сектору апарату райдержадміністрації

19 липня 2017 року

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторівзібралипонад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.