полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg

КОСТЯНТИНІВСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ

85102, Донецька область, м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156
E-mail:
Тел.: (06272) 2-33-05
Факс: (06272) 2-13-66


Голова РДА

УВІЙТИ

26 травня 2017 року

До уваги роботодавців та працівників!

Останнім часом українські роботодавці, переслідуючи різні цілі, частіше стали використовувати оформлення трудового найму за договором цивільно-правового характеру.

26 травня 2017 року

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

26 травня 2017 року

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков.

26 травня 2017 року

Свято останнього дзвоника

Сьогодні в усіх загальноосвітніх закладах Костянтинівського району пройшло Свято останнього дзвоника. Учнів шкіл, батьків та вчителів привітали працівники райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації.

26 травня 2017 року

Сергій Савчук: Україна готується гідно презентувати інвестиційний потенціал «чистої» енергетики на ЕКСПО-2017

«Цього року Україна – почесний учасник широкомасштабної Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО 2017 «Енергія майбутнього». У виставці, яка триватиме три місяці, з 10 червня по 10 вересня, буде представлено більше 100 країн світу. Планується 5 мільйонів відвідувачів.

26 травня 2017 року

Голова Держенергоефективності представив для BloombergNewEnergyFinance потенціал відновлюваної енергетики в Україні

Досягнення країни у розвитку «чистої» енергетики, значний ресурсний потенціал, оновлене законодавство, гарантії для інвесторів, можливі ризики та їх подолання – все це презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук журналісту всесвітньо відомого видання «BloombergNewEnergyFinance»у ході інтерв’ю

26 травня 2017 року

Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.

26 травня 2017 року

ОСББ-учасникам програми «теплих» кредитів Держава відшкодовує майже половину і більше витрат на енергоефективні заходи

Можливість заощадити майже половину і більше коштів при утепленні будинків –це ще один важливий фактор, який мотивує все більше ОСББ долучатися до Урядової програми «теплих» кредитів.