полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
ДонеччинаГромадська рада
1


Шановні колеги і колежанки, побратими і посестри!

25 років тому втілилась у життя багатовікова мрія українського народу про свободу та незалежність рідної країни.

День проголошення Незалежності України – 24 серпня 1991 року став днем, про який мріяло не одне покоління справжніх українських патріотів. Цей день започаткував нову еру в українській історії. Нам здавалось, що Україна стала по-справжньому вільною й незалежною.

Непростим і тернистим був цей шлях, багато випробувань довелось пройти українцям. На жаль, наша держава і по сьогоднішній день переживає труднощі через війну та економічні негаразди. Ми ще не позбулися всіх прислужників Кремля, яких ще Тарас Шевченко називав «дітьми юродивими», серед них є й українці, яких той же Шевченко називав «рабами, підніжжям, брудом Москви».

Але всі ми щиро сподіваємось, що завдяки світлим прагненням, наполегливій праці та спільним зусиллям український народ побудує високо розвинуту, демократичну державу, в якій будуть панувати єдність, мир та злагода.

Віримо, що ворогам України не вдасться втішитись, бо нація згуртувалась, а суспільство зміцнилось. Переконані – ми переможемо всі важкі випробування та створимо сильну, квітучу, заможну державу.

Наш патріотизм не повинен проявлятися лише на словах, ми повинні разом відстояти свою незалежність, бо сьогодні тисячі співвітчизників віддали своє життя у війні з Росією. Суспільство ще не побороло корупцію, зневагу можновладців до громадян.

Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна і натхненна праця стане запорукою щасливого, мирного майбутнього рідної України.

Від усієї душі бажаємо всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, щедрої долі, успіхів у всіх справах та починаннях заради процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Слава Україні!

Слава Героям!

 

Голова громадської ради                                                                                          І. М. Кірікова

при Донецькій облдержадміністрації

1


Ресурсы