полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


29 вересня 2016 року

Нарада з питання відновлення газопостачання в Мар'їнці та Красногорівці

Сьогодні, 29 вересня 2016 року, під керівництвом голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза пройшла нарада з питання відновлення мережі газопостачання міст Мар’їнка та Красногорівка.

29 вересня 2016 року

Методичні рекомендації щодо взаємодії територіальних органів Міністерства юстиції України з центрами надання адміністративних послуг, центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги при про

I. Загальні положення 1.1. Методичні рекомендації щодо взаємодії територіальних органів Міністерства юстиції України з центрами надання адміністративних послуг, центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги при проведенні державної реєстрації громадських об‘єднань (далі – Рекомендації) розроблені на підставі Закону України «Про громадські об’єднання», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 року № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», Наказу Міністерства юстиції України від 09.02.2016 року № 359/5 «Про затвердження Порядку

29 вересня 2016 року

Відбулося засідання Слов'янської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

29 вересня 2016 року під керівництвом голови Слов’янської райдержадміністрації Олега Власова відбулося засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності населення.

29 вересня 2016 року

Заходи до Міжнародного Дня громадян похилого віку

У 2016 році виповнюється 25-років з дня встановлення 1 жовтня Міжнародного Дня громадян похилого віку. Ця дата співпадає з Днем ветерана, який відзначається в Україні з 2004 року.

29 вересня 2016 року

Скористайтесь можливістю отримати податкову знижку

Право на податкову знижку мають громадяни, які протягом 2015 року отримували дохід у вигляді заробітної плати, сплачували податок на доходи фізичних осіб та понесли витрати:

29 вересня 2016 року

Ваш дохід перевищив 1 мільйон? Необхідно реєструвати касовий апарат

Мангуська ОДПІ нагадує фізичним особам – платникам єдиного податку другої і третьої груп про те, що у разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень, застосування реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим.

29 вересня 2016 року

Єдинники І та ІІ груп мають право на податкову

Слід зазначити, що законодавством не передбачено звільнення підприємців на час відпустки від сплати єдиного соціального внеску. Отож, сплата ЄСВ за «відпускний» період проводиться у звичайному режимі.