полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


02 грудня 2016 року

На засіданні колегії Артемівської райдержадміністрації

Голова Артемівської РДА В.М. Бохонов провів засідання колегії райдержадміністрації, на яке було запрошено керівників структурних підрозділів, місцевих голів, представників ЗМІ. На порядку денному постали важливі питання життєдіяльності району: про виконання за 9 місяців 2016 року Програми економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2016 рік, про стан торгівельного та побутового обслуговування населення Бахмутського району.

02 грудня 2016 року

Свято у Міньківському НВК

Сьогодні у Міньківському навчально-виховному комплексі відбулась урочиста презентація проекту громадських ініціатив «Енергозбереження у Міньківському НВК Артемівської райдержадміністрації Донецької області. Капітальний ремонт будівлі (заміна вікон)», який було реалізовано в рамках Програми ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду –ІІІ». Загальна сума витрачених коштів становить 262 104, 00 грн, в тому числі кошти ЄС/ ПРООН – 126 690,00 грн., громадської організації «Лада» – 13 130 грн., відділу освіти Артемівської райдержадміністрації – 122 284,00 грн.

02 грудня 2016 року

Проведено засідання районної комісії

Щодо проведення засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності.

02 грудня 2016 року

Управління соціального захисту населення Мар'їнської райдержадміністрації повідомляє

Експрес-інформація про проведену роботу управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації

02 грудня 2016 року

Відкриття фельшерсько- акушерського пункту

01 грудня 2016 року для мешканців с.Широка Балка відбулося урочисте відкриття фельшерсько- акушерського пункту.З привітальним словом до присутніх звернулися: голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Дмитро Васильович, голова Мангушської районої ради Володимир Георгійович Топузов, народний депутат України Дмитро Валерійович Лубінець,Покровський сільський голова Супрун Леонід Тимофійович,головний лікар Мангушського центру первинної медико – санітарної допомоги Григор єв Володимир Вікторович.

02 грудня 2016 року

Відкриття пам'ятного знаку

01 грудня 2016 року голова райдержадміністрації Дмитро Васильович Черниця взяв участь в урочистому відкритті пам'ятного знаку "Я кохаю Урзуф", у центрі села Урзуф. Також на заході були присутні: народний депутат України Лубінець Д.В., голова Мангушської районної ради Топузов В.Г,, Урзуфський сільський голова Попов І.Ю. Освятив пам'ятний знак Благочинний Мангушського району, настоятель Храму Архістратига Михаїла Протоієрей Отець Костянтин. Сімейним святом стало відкриття пам'ятника для подружньої пари Ставрулових Миколи і Надії, які недавно відзначили срібне весілля, та подружжя Банцевіч Семена і Тетяни, які напередодні відзначили день весілля.