полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Голова Донецької ОДА
ЖЕБРІВСЬКИЙ
ПАВЛО ІВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

УВІЙТИ

19 вересня 2016 року

Результати виступів спортсменів Донецької області на Паралімпійських іграх - 2016

З 7 по 18 вересня в бразильському Ріо-де-Жанейро проходили ХV літні Паралімпійські ігри.

19 вересня 2016 року

У Святогірську завершився фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!»

Традиційний фестиваль дитячих та молодіжних засобів масової інформації «ЖМИ на RECord!» знову зібрав навколо себе юних журналістів та кореспондентів зі всієї України.

19 вересня 2016 року

Паралімпійці Донеччини «сріблом» і «бронзою» підвели підсумок виступів на Іграх у Ріо

16-17 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у рамках XV літніх Паралімпійських ігор відбулися фінали з ряду видів спорту та нозологій.


20 жовтня 2017 року

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

20 жовтня 2017 року

Увага! Оголошено конкурс журналістських робіт!

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області. Конкурс присвячений позитивному досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам громад та органів місцевого самоврядування Донецької області, спрямованих на підвищення ефективності місцевої влади, розбудову спроможності громад та збільшення добробуту населення.

20 жовтня 2017 року

До м.Мар’їнка завітав олімпійський чемпіон Олександр Усик

Сьогодні до Мар`їнської дитячо-юнацької спортивної школи завітав Чемпіон світу та Європи, Олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон України, Заслужений майстер спорту, професійний український боксер Олександр Усик.

19 жовтня 2017 року

Оголошено конкурсу на заміщення вакантної посади Слов’янської районної державної адміністрації

Конкурс на заміщення вакантної посади державної служби державного реєстратора відділу державної реєстрації Слов’янської районної державної адміністрації

19 жовтня 2017 року

Нарада щодо створення об’єктів природно-заповідного фонду

Протягом вересня та жовтня поточного року голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко провела низку нарад з питань діяльності Регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» та створення об’єктів природно-заповідного фонду у Костянтинівському районі. Під час нарад розглядались питання щодо збільшення у 2018 році природно-заповідного фонду Костянтинівського району за рахунок ділянок, розташованих на території Іллінівської, Кіндратівської та Новодмитрівської сільських рад.

19 жовтня 2017 року

Будівництво футбольного поля із штучним покриттям під контролем

З метою контролю за звершенням будівництва футбольного поля із штучним покриттям робочу поїздку до Степанівської ЗОШ здійснили голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман. Під час робочої поїздки було обговорено питання щодо строків та умов відкриття футбольного поля.

19 жовтня 2017 року

Робота мобільного офісу на території Іванопільської сільської ради

Відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» управління праці та соціального захисту населення Костянтинівської райдержадміністрації до Іванопільської сільської ради.