полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
394 - Про утворення Андріївської сільської об’єднаної територіальної гр...
ВОЙТИ
Документ:
Редакции документа:
Версия для печати

Розпорядження голови

Про утворення Андріївської сільської об’єднаної територіальної громади

14 августа 2015 года

Керуючись законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про військово-цивільні адміністрації», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 214 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад», розглянувши лист Андріївської сільської ради від 23 липня 2015 року № 210/02-32, враховуючи розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 липня 2015 року № 329 «Про затвердження висновків до проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад з адміністративним центром у с. Андріївка Слов’янського району», рішення Андріївської від 20 липня 2015 року № 6/63-755, Сергіївської від 21 липня 2015 року № 6/58-399 Слов’янського району, Золотоколодязької від 21 липня 2015 року № УІ/43-1 Добропільського району сільських рад:

1. Утворити Андріївську сільську об’єднану територіальну громаду, створену внаслідок об ’єднання територіальних громад Андріївської (с. Андріївка, с. Варварівка, с. Новоандріївка), Сергіївської (с. Сергіївка, с. Роганське) Слов’янського району, Золотоколодязької (с. Золотий Колодязь, с. Грузьке, с. Кучерів Яр, с. Веселе, с. Новотроїцьке, с. Мар’ївка, с. Петрівське, с. Лідине) Добропільського району сільських рад, з адміністративним центром у с. Андріївка Слов’янського району.

2. Призначити перші місцеві вибори депутатів Андріївської сільської ради та Андріївського сільського голови об’єднаної територіальної громади на 29 листопада 2015 року.

3. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації (Дзигім) терміново звернутися з поданням до Верховної Ради України щодо зміни меж Слов’янського та Добропільського районів у порядку, визначеному законом.

4. Управлінню діловодства та контролю облдержадміністрації (Россоха) направити копії цього розпорядження до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Головного управління статистики у Донецькій області.

5. Управлінню інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації (Фесенко) у триденний строк опублікувати це розпорядження у місцевих засобах масової інформації та (або) на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

6. Відділу адміністрування державного реєстру виборців облдержадміністрації (Кир’язієв) у триденний строк проінформувати Центральну виборчу комісію про прийняття цього розпорядження.

7. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації (Дзигім), контроль - на заступника голови облдержадміністрації Лаврика В.О.

Жебрівський П.І.

Данный документ не ссылается на другие документы

На данный документ нет ссылающихся документов

Данный документ не утверждает другие документы

Данный документ не аннулирует другие документы