полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Председатель Донецкой ОГА
ЖЕБРИВСКИЙ
ПАВЕЛ ИВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

ВОЙТИ

28 августа 2016 года

В Богоявленці відсвяткували 180-у річницю з дня заснування села

27 серпня 2016 року на передодні свята Успіння Пресвятої Богородиці в Богоявленці відзначили День села. Є на мальовничій українській землі чарівне і неповторне село Богоявленка. Благодатний край зі славним минулим і не простим сьогоденням, частинка нашої держави. А найціннішими в цьому селі – є його люди.

27 августа 2016 года

178 років селу Костянтинівка

26 серпня 2016 року с.Костянтинівка Мар'нського району відзначало День села.

26 августа 2016 года

Засідання комісії

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян провів голова Костянтинівської райдержадміністрації Володимир МАРИНИЧ.

26 августа 2016 года

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів голова Костянтинівської райдержадміністрації Володимир МАРИНИЧ.

26 августа 2016 года

Робоча поїздка

З метою контролю за підготовкою об’єктів соціальної сфери до нового опалювального сезону робочу поїздку до Артемівської та Новоартемівської сільських рад здійснив голова Костянтинівської райдержадміністрації Володимир Маринич та заступник голови райдержадміністрації Вікторія ЛОЦМАН.

26 августа 2016 года

Особистий прийом за місцем проживання населення

Особистий прийом за місцем проживання населення на території Артемівської сільської ради провів голова Костянтинівської райдержадміністрації Володимир МАРИНИЧ, на території Новоартемівської сільської ради – заступник голови райдержадміністрації Вікторія ЛОЦМАН.