полоса
левая полоса
Переход на главную
правая полоса
bg
Председатель Донецкой ОГА
ЖЕБРИВСКИЙ
ПАВЕЛ ИВАНОВИЧ

Надіслати електронне звернення: citizen@dn.gov.ua

Надіслати електронний запит: public@dn.gov.ua

ВОЙТИ

30 мая 2016 года

Газета «Марьинская нива» возобновляет работу в Курахово

В Марьинском районе после почти полуторагодового перерыва возобновляет деятельность общественно-политическая газета «Марьинская нива».

30 мая 2016 года

Легкоатлеты Донетчины успешно выступили на Кубке Украины

25-26 мая в Кировограде состоялся Кубок Украины по легкой атлетике – первый и один из главных национальных стартов летнего сезона.


30 мая 2016 года

«Випускник - 2016»

30 травня відбувся урочистий парад, присвячений випускникам загальноосвітніх шкіл Мангушського району.

30 мая 2016 года

Надходження та використання коштів бюджету Першотравневого району з 23.05.2016 року по 27.05.2016 року.

Профінансовано з бюджету видатків на загальну суму 1928,9 тис.грн, з них захищені видатки – 1717,3 тис.грн.

30 мая 2016 года

Участь у воркшопі з проектного менеджменту та ефективних комунікацій

Відділ економіки райдержадміністрації інформує, що 28-29 травня 2016 року на базі економіко-правового факультету Маріупольського державного університету Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» за підтримки Агенства США по міжнародному розвитку (USAID) в рамках проекту Українська ініціатива укріплення довіри (UCBI) проведено воркшоп з проектного менеджменту та ефективних комунікацій.

30 мая 2016 года

Свято останнього дзвоника

30 травня в школах Бахмутського району відбулись урочистості, присвячені закінченню навчального року.

30 мая 2016 года

Куріння чи здоров`я - вибір за вами

Куріння чи здоров`я - вибір за вами 31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням - Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. 27 травня 2016 року Володарська районна бібліотека для дорослих провела актуальний діалог «Кожному своє! Тютюну – забуття! Вам – здоров’я, краси і радість буття!» з учнями 6-х класів гімназії «Софія» Позбутися шкідливої звички непросто. Є багато випробуваних способів кинути палити і почати здоровий спосіб життя, про це вели мову працівники Володарської центральної районної бібліотеки Зубова Н.В. та Глухова Н.В. під час актуального діалогу . До заходу була підготовлена книжкова виставка-роздум "Куріння чи здоров`я – обирайте самі", на якій представлена літерат

30 мая 2016 года

Здійснено перша черга ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с. Українка.

На виконання Програми підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Першотравневому районі на 2016-2020 рр. затвердженої рішенням сесії районної радим 30.03.2016 № 7/7-72 здійснено перша черга ремонту приміщення фельдшерсько-акушерського пункту с.Українка.

30 мая 2016 года

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ

Гідна зарплата від 7000 гривень! У 2016 році збільшено грошове забезпечення! Як підписати? 1. Прийти до військового комісаріату за місцем обліку для співбесіди та підбору посади або до військової частини для отримання письмової згоди (у разі необхідності). Для жінок обов’язкова письмова згоди командира військової частини. 2. Надати до військкомату такі документи: - Заява щодо вступу на військову службу за контрактом; - Копія паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - Довідку з МВС України про відсутність судимості або її погашення; - Військовий квиток (для військовозобов’язаних). 3. Пройти у військкоматі психологічне тестування. 4. За направленням військового комісара прибути для проходження військово-лікарської комісії. Отримати довідку ВЛ